AR18749-02 - KSB Etabloc ETB 050-032-125-GGSBV10WSEBS2HHB
Etabloc ETB 050-032-125-GGSBV10WSEBS2HHB
Manufacturer: KSB
Manufacturer number: 05172186
Series: Etabloc
Size: 050-032-125
Voltage: 50Hz 3x 380 V, 50Hz 3x 415 V
RPM: 2855 RPM
Impeller Diameter: 139 mm
Q (Flow Rate): Min: 4.16 Max: 33.53 m³/h
H (Head): Min: 18.50 Max: 28.20 m
Power: 2,2 kW