AR18055 - KSB Etabloc ETB 150-125-200-GGSBV11WSFDY4HHB
Etabloc ETB 150-125-200-GGSBV11WSFDY4HHB
Manufacturer: KSB
Series: Etabloc
Size: 150-200
Voltage: 50Hz 3x 690 V, 50Hz 3x 400 V
RPM: 1470 RPM
Impeller Diameter: 224 mm
Q (Flow Rate): Min: 28.00 Max: 210.00 m³/h
H (Head): Min: 4.50 Max: 7.30 m
Power: 11 kW