AR12267-03 - KSB Etaline ETLZ 032-032-200 GGSAV11D200114 BKSBIE3
Etaline ETLZ 032-032-200 GGSAV11D200114  BKSBIE3
Manufacturer: KSB
Series: Etaline-Z
Size: 032-200
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 1455 RPM
Impeller Diameter: 204 mm
Q (Flow Rate): Min: 1.50 Max: 16.20 m³/h
H (Head): Min: 5.00 Max: 14.40 m
Power: 1,1 kW