AR13765 - KSB Amarex ARX F 050-140/023F2USG -120
Amarex ARX F 050-140/023F2USG -120
Manufacturer: KSB
Manufacturer number: 39110005
Series: Amarex
Size: 050-140
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 2898 RPM
Impeller Diameter: 120 mm