AR18312 - KSB Amarex ARX F 065-150/017F4YSG-190/01010M000 incl bracket
Amarex ARX F 065-150/017F4YSG-190/01010M000 incl bracket
Manufacturer: KSB
Series: Amarex
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 1370 RPM
Impeller Diameter: 190 mm
Q (Flow Rate): Min: 1.00 Max: 46.00 m³/h
H (Head): Min: 2.00 Max: 8.50 m
Power: 1,67 kW