AR15643-01 - KSB Amarex ARX F050-220/029C2YSG-150 /01010M000 incl. base part
Amarex ARX F050-220/029C2YSG-150 /01010M000 incl. base part
Manufacturer: KSB
Manufacturer number: 05017148 Fußteil
Series: Amarex
Size: 050-220
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 2870 RPM
Impeller Diameter: 150 mm
Q (Flow Rate): Min: 1.00 Max: 38.00 m³/h
H (Head): Min: 8.00 Max: 26.00 m
Power: 2,97 kW