AR16704-02 - KSB Amarex ARX F050-220/073F2USG-190 /12000L000
Amarex ARX F050-220/073F2USG-190 /12000L000
Manufacturer: KSB
Series: Amarex
Size: 050/220
Voltage: 50Hz 3x 690 V, 50Hz 3x 400 V
RPM: 2812 RPM
Impeller Diameter: 190 mm
Q (Flow Rate): Min: 1.00 Max: 47.00 m³/h
H (Head): Min: 23.00 Max: 40.00 m
Power: 7,3 kW