AR10483 - KSB Etabloc ETB 125-100-250 GG AV11D301104 B PD2M / PM
Etabloc ETB 125-100-250 GG AV11D301104  B PD2M / PM
Manufacturer: KSB
Series: Etabloc
Size: 100-250
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 1500 RPM
Impeller Diameter: 246 mm
Q (Flow Rate): Min: 23.00 Max: 199.00 m³/h
H (Head): Min: 13.50 Max: 21.50 m
Power: 11 kW