AR12543-02 - KSB Etabloc ETB 125-100-250 GGSAV11D301104 B PD2EM
Etabloc ETB 125-100-250 GGSAV11D301104  B PD2EM
Manufacturer: KSB
Series: Etabloc
Size: 100-250
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 1500 RPM
Impeller Diameter: 252 mm
Q (Flow Rate): Min: 23.00 Max: 200.00 m³/h
H (Head): Min: 15.00 Max: 23.00 m
Power: 11 kW