AR17108 - KSB Etachrom ETCB 050-032-1251 CCSEA11D100112
Etachrom ETCB 050-032-1251 CCSEA11D100112
Manufacturer: KSB
Series: Etachrom-BC
Size: 050-032-1251
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2830 RPM
Impeller Diameter: 111 mm
Q (Flow Rate): Min: 3.50 Max: 23.50 m³/h
H (Head): Min: 7.00 Max: 13.50 m
Power: 1,1 kW