AR17066-02 - KSB Etachrom ETCB 050-032-1251CCSAA11D100342
Etachrom ETCB 050-032-1251CCSAA11D100342
Manufacturer: KSB
Series: Etachrom-BC
Size: 050-032-1251
Voltage: 50Hz 3x 690 V, 50Hz 3x 400 V
RPM: 2957 RPM
Impeller Diameter: 134 mm
Q (Flow Rate): Min: 4.20 Max: 34.30 m³/h
H (Head): Min: 15.00 Max: 22.50 m
Power: 3 kW