AR15656 - KSB Etachrom ETCF 065-050-125FCCFAA07D100222 B
Etachrom ETCF 065-050-125FCCFAA07D100222 B
Manufacturer: KSB
Series: Etachrom-ETCF
Size: 065-050-125
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2870 RPM
Impeller Diameter: 111 mm
Q (Flow Rate): Min: 8.00 Max: 50.50 m³/h
H (Head): Min: 4.50 Max: 12.50 m
Power: 2,2 kW