AR14432 - KSB Etaline ETL 032-032-160 GGSAV11D200114 BKSBIE5 PD2M
Etaline ETL 032-032-160 GGSAV11D200114 BKSBIE5 PD2M
Manufacturer: KSB
Series: Etaline
Size: 032-160
Voltage: 50/60Hz 3x 380-480 V mit Umrichterbetrieb, 50Hz 3x 400 V
RPM: 1500 RPM
Impeller Diameter: 130 mm
Q (Flow Rate): Min: 1.30 Max: 14.10 m³/h
H (Head): Min: 2.20 Max: 5.90 m
Power: 1,1 kW