AR11913-03 - KSB Etaline ETL 040-040-160 GGSAV11D200114 BKSBIE5 PM PDRV2E
Etaline ETL 040-040-160 GGSAV11D200114  BKSBIE5 PM PDRV2E
Manufacturer: KSB
Series: Etaline
Size: 040-160
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 1500 RPM
Impeller Diameter: 174 mm
Q (Flow Rate): Min: 3.00 Max: 33.40 m³/h
H (Head): Min: 5.50 Max: 14.10 m
Power: 1,1 kW