AR6690 - KSB Etaline ETL 050-050-160 GG AV11D200114 BKSBIE4 / PD2E
Etaline ETL 050-050-160 GG AV11D200114  BKSBIE4 / PD2E
Manufacturer: KSB
Series: Etaline
Size: 050-160
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 1500 RPM
Impeller Diameter: 159 mm
Q (Flow Rate): Min: 4.00 Max: 45.00 m³/h
H (Head): Min: 3.80 Max: 9.10 m
Power: 1,1 kW