AR19069-01 - KSB Etaline ETL 050-050-250-GGSCV11WSEDN2HHB
Etaline ETL 050-050-250-GGSCV11WSEDN2HHB
Manufacturer: KSB
Series: Etaline
Size: 050-250
Voltage: 50Hz 3x 690 V, 50Hz 3x 400 V
RPM: 2935 RPM
Impeller Diameter: 198 mm
Q (Flow Rate): Min: 9.00 Max: 30.00 m³/h
H (Head): Min: 52.00 Max: 55.20 m
Power: 7,5 kW