AR15661-02 - KSB Etaline ETL 065-065-160-GGSCV11 WSEDY2HHB
Etaline ETL 065-065-160-GGSCV11 WSEDY2HHB
Manufacturer: KSB
Series: Etaline
Size: 065-160
Voltage: 50Hz 3x 690 V, 50Hz 3x 400 V
RPM: 2950 RPM
Impeller Diameter: 163 mm
Q (Flow Rate): Min: 14.00 Max: 142.00 m³/h
H (Head): Min: 19.00 Max: 39.00 m
Power: 11 kW