AR14875 - KSB Etaline ETL 080-080-160-GGSCV11 WS2BA4KCB PD2 PM
Etaline ETL 080-080-160-GGSCV11 WS2BA4KCB PD2 PM
Manufacturer: KSB
Series: Etaline
Size: 080-160
Voltage: 50Hz 3x 400 V
RPM: 1500 RPM
Impeller Diameter: 143 mm
Q (Flow Rate): Min: 7.50 Max: 80.00 m³/h
H (Head): Min: 2.80 Max: 7.50 m
Power: 1,1 kW