AR13896 - KSB Etaline ETLL 050-050-100 GG AV11D400752M AATB PD2E
Etaline ETLL 050-050-100 GG AV11D400752M AATB   PD2E
Manufacturer: KSB
Manufacturer number: 48270364
Series: Etaline-L
Size: 050-050-100
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2710 RPM
Impeller Diameter: 98 mm
Q (Flow Rate): Min: 4.90 Max: 32.50 m³/h
H (Head): Min: 3.50 Max: 12.20 m
Power: 0,75 kW