AR13162 - KSB Etaline ETLL 050-050-160 GG AV11D400754C A
Etaline ETLL 050-050-160 GG AV11D400754C A
Manufacturer: KSB
Manufacturer number: 48270198
Series: Etaline-L
Size: 050-050-160
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 1450 RPM
Impeller Diameter: 159 mm
Q (Flow Rate): Min: 0.01 Max: 42.00 m³/h
H (Head): Min: 1.00 Max: 8.00 m
Power: 0,75 kW