AR12280 - KSB Etaline ETLL 080-080-105 GG AV11D401102M AATBIE2 PD2E
Etaline ETLL 080-080-105 GG AV11D401102M AATBIE2 PD2E
Manufacturer: KSB
Manufacturer number: 48270227
Series: Etaline-L
Size: 080-080-105
Voltage: 50Hz 1x 400 V
RPM: 2880 RPM
Impeller Diameter: 100 mm
Q (Flow Rate): Min: 25.00 Max: 67.00 m³/h
H (Head): Min: 3.50 Max: 12.50 m
Power: 1,1 kW