AR17281 - KSB Etanorm ETN 050-032-2001CCS I 14GSEBI4EHB
Etanorm ETN 050-032-2001CCS I 14GSEBI4EHB
Manufacturer: KSB
Series: Etanorm
Size: 050-200.1
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 1450 RPM
Impeller Diameter: 204 mm
Q (Flow Rate): Min: 1.70 Max: 12.60 m³/h
H (Head): Min: 11.00 Max: 15.00 m
Power: 1,5 kW