AR16459 - KSB Etanorm ETN 065-040-200-GGSAA11GSEBA4EHB
Etanorm ETN 065-040-200-GGSAA11GSEBA4EHB
Manufacturer: KSB
Series: Etanorm
Size: 040-200
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 1455 RPM
Impeller Diameter: 176 mm
Q (Flow Rate): Min: 2.90 Max: 25.50 m³/h
H (Head): Min: 7.80 Max: 12.20 m
Power: 1,1 kW