AR15862-01 - KSB Etanorm ETN 100-080-400-GCSAA11GSHFO4EHB
Etanorm ETN 100-080-400-GCSAA11GSHFO4EHB
Manufacturer: KSB
Series: Etanorm
Size: 080-400
Voltage: 50Hz 3x 690 V, 50Hz 3x 400 V
RPM: 1475 RPM
Impeller Diameter: 377 mm
Q (Flow Rate): Min: 20.00 Max: 176.00 m³/h
H (Head): Min: 37.00 Max: 54.00 m
Power: 30 kW