AR14984 - KSB Movitec VCI 06/06-30AA13CS090B5UW
Movitec VCI 06/06-30AA13CS090B5UW
Manufacturer: KSB
Series: Movitec-VCI
Size: 006/006
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2900 RPM
Impeller Diameter: 90 mm
Q (Flow Rate): Min: 0.80 Max: 9.00 m³/h
H (Head): Min: 27.00 Max: 59.00 m
Power: 1,5 kW