AR11734-01 - KSB Movitec VF 006/07-B1D15ES090D5UW, without motor
Movitec VF 006/07-B1D15ES090D5UW, without motor
Manufacturer: KSB
Series: Movitec
Size: 006/007
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
Impeller Diameter: 90 mm
Q (Flow Rate): Min: 0.80 Max: 8.80 m³/h
H (Head): Min: 33.00 Max: 68.00 m
Power: 1,5 kW