AR16249-01 - KSB Movitec VS 006/05-B4S14ES090D5UW
Movitec VS 006/05-B4S14ES090D5UW
Manufacturer: KSB
Series: Movitec
Size: 006/005
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2900 RPM
Impeller Diameter: 90 mm
Q (Flow Rate): Min: 0.80 Max: 9.00 m³/h
H (Head): Min: 22.00 Max: 49.00 m
Power: 1,5 kW