AR18871-01 - KSB Movitec VSF 004/12-B1P50ES090D5UW
Movitec VSF 004/12-B1P50ES090D5UW
Manufacturer: KSB
Series: Movitec
Size: 004/012
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2900 RPM
Impeller Diameter: 86 mm
Q (Flow Rate): Min: 0.80 Max: 6.40 m³/h
H (Head): Min: 48.00 Max: 110.00 m
Power: 2,2 kW