AR18778 - KSB Vitacast Bloc VA25-145/0152 B Q72 M
Vitacast Bloc VA25-145/0152 B Q72 M
Manufacturer: KSB
Series: Vitacast
Size: 032-025-145
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2865 RPM
Impeller Diameter: 145 mm
Q (Flow Rate): Min: 1.00 Max: 8.30 m³/h
H (Head): Min: 20.00 Max: 29.80 m
Power: 1,5 kW