AR15216 - KSB MovitecV 002/06-B4D13FS080D6 W ohne Flanschsatz 48896334
MovitecV 002/06-B4D13FS080D6 W ohne Flanschsatz 48896334
Manufacturer: KSB
Series: Movitec
Size: 002/006
Voltage: 50Hz 3x 400 V, 50Hz 3x 230 V
RPM: 2847 RPM
Impeller Diameter: 80 mm
Q (Flow Rate): Min: 0.50 Max: 3.20 m³/h
H (Head): Min: 16.00 Max: 46.00 m
Power: 0,75 kW